Získejte triko ZDARMA

Chcete něco zadarmo? Líbí se vám naše trička a jedno byste rádi vlastnili? Nejlepší věci jsou zadarmo a tak tu pro vás něco máme. Vrhněte se s námi do víru soutěže a získejte tričko zdarma. Sledujte nás na sociálních sítích, kde se dozvíte pravidla. Svojí šanci na výhru můžete také zvýšit tím, že nás podpoříte jedním ze 4 způsobů popsaných níže. Nejenom, že zvyšujete pravděpodobnost výhry, ale také získáte něco navíc ...

Jak se můžete zapojit a získat triko zdarma?

Veškerá pravidla a informce od nás získate na našem Facebookovém či Instagramovém profilu jednou za 2 týdny (občas i častěji). Podpořte nás také jednou ze 4 aktivit níže. K šanci vyhrát jednou za 2 týdny tričko dostanete navíc i bonus:

  1. Přihlaste se k odběru newsletteru. Při registraci dostanete 50 Kč na svůj nákup. Neváhejte a přihlaste se dole na stránce.
  2. Zaregistrujte se v našem e-shopu. K registraci dostanete 59 Kč na svůj nákup. Klikněte sem a zaregistrujte se.
  3. Dejte nám lajk na Facebooku nebo Instagramu (na Insta nás označte a hashtagujte #vemtonasebe #trikator). Těšíme se na palce vzhůru i vaše srdce. Facebook stránka (klik zde) a Instagram (klik zde).
  4. Vyfoťte se v našem triku a fotku nahrajte na Facebook nebo Instagram. Sledujte tyhle sociální sítě ať víte, kam fotku vložit.

A pak se jen těšte a čekejte. Pokud teď triko zdarma nezískáte, nevěšte hlavu. Každé 2 týdny máte novou šanci.

Hodně štěstí a pojďte s námi do toho.