Výroba reklamních produktů a fulfillment

Merch děláme přes 20 let. Víme, jak vaše značky zhodnotit. Máme za sebou přes 40 000 zakázek a nabízíme i fulfillment – službu, která převezme vaše zásilky, uskladní je, zabalí a nakonec doručí vašim zákazníkům. To vše bez starostí, vaším jménem a plně za vás!

Výroba produktů

Jsme s vámi od úplného začátku. Návrh a výroba reklamních produktů nebývá klasickou součástí fulfillmentu, my je pro vás ale máme. O zrod vašich předmětů se postará náš tým zkušených produkčních: od prvotní myšlenky po návrh komplexního řešení tak, aby vaše značka vydělávala. Tvořili jsme propagační produkty pro ViralBrothers, Blakkwood Records, Pepsi, Heineken, DHL a mnohé další.

Merch - výroba reklamních produktů a fulfillment

A co víc – vyrábět umíme flexibilně. Některé textilní produkty jsme schopní produkovat na zakázku dle reálných objednávek. Nemusíte tak držet skladové zásoby, které se vám v důsledku nemusejí vyplatit. S námi získáte výhodu: až 95 % objednávek jsme schopni vyřídit do 24 h (objednávka jeden den přijde a druhý den je na cestě ke klientovi).

Jsme součástí skupiny s jednou z nejvýznamějších rekalmních agentur Attack Promotion, která působí na českém trhu více jak 20 let. Poskytuje služby nadnárodním korporacím jako je O2, Heineken, Pepsi, Mattoni a mnoho dalších. Stejně tak, ale zpracovává zakázky pro menší subjekty. Pokud se chcete dozvědět více o přínosu a službách Attack Promotion, tak klikněte zde.

Chcete vědět více o službách Trikatoru? Mrkněte na Merchadise pro opravdové značky.

Fulfillment

Skladové prostory

Uskladníme vaše zboží v našich skladech. S hmotností ani velikostí si nedělejte starosti. Samozřejmostí je pojištění skladových zásob, které je součástí individuálně stanovené ceny.

Expedice po celém světě

Zboží zabalíme a vaším jménem předáme dopravci. Že jsme jej expedovali za vás, zákazník nepozná. Dopravce si můžete sami vybrat – spolupracujeme se všemi běžnými dopravci za výhodné ceny a posíláme do celého světa.

Záleží nám na tom, abychom byli společensky odpovědní, a proto spolupracujeme s chráněnou dílnou, která nám pomáhá s balením a expedicí.

Zákaznická podpora

Jsme tu pro vás – nejen když vše šlape jak má, ale i tehdy, kdy něco škobrtne. Poskytujeme podporu přes e-mail, telefon a live chat. Jsme on-line 8-17 h každý pracovní den. Jako extra službu nabízíme být online i déle. Hodně lidí nakupuje večer a dobrá rada může být naprosto zásadní v rozhodnutí o nákupu.

Kontaktujte nás

Zaujali jsme vás? Ozvěte se. Třeba jen proto, že máte dotaz. Rádi s vámi vše probereme.

Klikněte sem a kontaktujte nás

Pojďme se setkat a zjistit, jaký je fullfilment přesně pro vás.