Merchadise pro opravdové značky

S námi zhodnotíte svoji značku!

V oblasti merchandise se pohybujeme přes 20 let. Náš zkušený tým produkčních zajistí kompletní řešení pro to, abyste konečně nechali svoji značku vydělávat. Řekněte nám svou představu a zbytek nechte na nás. Na tvorbě produktů můžeme zajistit spolupráci se zkušenými designéry, kteří zajistí ten správný “fashion feeling”. Vymyslíme produkty, vyrobíme vzorky a po schválení se už o nic nestaráte. Pokud budete chtít, zajistíme prodej, logistiku i následný servis.

Pro koho je vhodný merchandise?

Odpovězte si na 3 otázky:

  1. Jsem jednotlivec nebo firma? 
  2. Jak velký mám vliv jako influencer/ značka (firma)? 
  3. Jak a kde budete prodávat svoje produkty?

První odpověď je čistě informativní, dnes už na merchi vydělávají jak obrovské korporace (Coca Cola), tak i blogeři, kteří píší o psech. Takže jde to oběma způsoby.

Druhá odpověď je zásadní, i když neexistuje jednoznačná. Zkuste si udělat pár jednoduchých výpočtů. Teoreticky máte 100 věrných fanoušků. Uděláte triko s vaší značkou, 30 z nich řekne, že se jim triko líbí, 10 z nich řekne, že by si ho objednalo, 5 z nich to udělá a 1 z nich dokončí objednávku. Počítejte, že 1 % vašich fanoušků provede nákup. Následně odečtěte z produktu náklady a spočítejte, co vám zbyde. Obecně doporučujeme mít kolem sebe fanouškovskou základnu čítající minimálně 30 000 až 50 000 fanoušků.

Třetí odpověď již tak zásadní není. Pokud máte kde prodávat, tak super. My vyrobíme, vy prodáváte. Pokud nemáte ... tak s tím můžeme pomoci i my.

Vy a TRIKATOR

TRIKATOR dlouhodobě spolupracuje se zajímavými značkami nebo influencery. Před x lety zpět jsme kompletně zajišťovali merchandise pro Viral Brothers, největší český YouTube kanál. Skrze naší mateřskou agenturu obstaráváme jedno z nejvýznamnějších hudebních vydavatelství. Vyráběli jsme merch české značce, která rozbila internet. Kolem a kolem má naše produkční oddělení za sebou více jak 40 000 zakázek. Proto hledáme někoho, kdo by chtěl svoji značku odlišit a ukázat, že chce dělat kvalitní produkty. Pokud někoho takového najdeme, můžeme se domluvit na tom, že se stane součástí e-shopu TRIKATOR. Získá tím propagaci na zavedeném e-shopu, volné ruce pro svou tvorbu a příjem finančních prostředků.