Kdo jsme a co děláme

Jsme tým mladých lidí, co věří, že život je bezva, ale nesmí se brát moc vážně a je nutné si ho především užít. Nejen přežít. Chceme se projevit, avšak neagresivně a hlavně s humorem. Každého z nás něco baví, nebaví, rozčiluje, rozesměje, rozladí nebo inspiruje a my se nadchli pro myšlenku, že věci, které běžně nosíme při sobě či dokonce na sobě, se můžou stát plátnem, prostřednictvím kterého lze promlouvat k lidem okolo sebe. A tak navrhujeme originální a neotřelé svršky i doplňky.

Ke spoustě věcem se chceme vyjádřit, a také tak činíme a činit budeme. Jdeme na to ale jinak! Nechceme šířit negativitu, protože té je dost, na druhou stranu doba je tvrdá a my zůstáváme tvrdí s ní. Baví nás vás šokovat, zaujmout, rozesmát, rozčílit, překvapit – prostě pořádně žít a s ničím se nepatlat. Nuda, šeď a odporná průměrnost nás děsí.

Jsme tu pro ty, kteří se nebojí říct, jak to vidí a cítí, a to i za cenu toho, že nad nimi někteří ohrnou nos nebo se třeba začnou křižovat, červenat se či dokonce křičet! Vždyť o co jde – člověk se nemůže zalíbit všem a chovat se rezervovaně jen proto, aby náhodou někdo nebyl pohoršen nebo snad znechucen, je pitomost. Podle nás je mnohem lepším řešením pyšně se postavit za svoje byť kontroverzní názory a ukázat ostatním, kdo skutečně jsme.

Jsme tady pro ty, kteří to cítí stejně a chtějí to ukázat světu. Pro ty, kteří se nebojí vzít na sebe to, co si myslí. Líbí se vám tahle myšlenka? Nám ano. Vítejte v Trikatorově a vemte to na sebe.