Kdo jsme a co děláme

Jsme tým mladých lidí, co věří, že život je bezva, ale nesmí se brát moc vážně a je nutné si ho především užít. Nejen přežít. Chceme se projevit, avšak neagresivně a hlavně s humorem. Každého z nás něco baví, nebaví, rozčiluje, rozesměje, rozladí nebo inspiruje a my se nadchli pro myšlenku, že věci, které běžně nosíme při sobě či dokonce na sobě, se můžou stát plátnem, prostřednictvím kterého lze promlouvat k lidem okolo sebe. A tak vymýšlíme a navrhujeme originální a neotřelé svršky a doplňky. A baví nás to.

Ke spoustě věcem se chceme vyjádřit a také tak činíme a činit budeme, jdeme na to ale jinak. Nechceme šířit negativitu, protože té je dost, na druhou stranu doba je tvrdá a my zůstáváme tvrdí s ní. Baví nás šokovat, zaujmout, rozesmát, rozčílit, překvapit – prostě pořádně žít a s ničím se nepatlat. Nuda, šeď a odporná průměrnost nás děsí.

Jsme tu pro ty z vás, kteří se nebojí říct jak to vidí a cítí, a to i za cenu toho, že nad nimi někteří ohrnou nos nebo se třeba začnou křižovat, červenat se a nebo křičet! Vždyť o co jde – člověk se nemůže zalíbit všem a chovat se rezervovaně jen proto, aby náhodou někdo nebyl pohoršen, ba dokonce znechucen, je pitomost. Podle nás je mnohem lepším řešením pyšně se postavit za svoje – třebaže kontroverzní – názory a ukázat ostatním kdo skutečně jsme.

Pro ty, kteří to cítí stejně, jsme tady. Jsme tady pro ty, kteří chtějí ukázat jací jsou. Pro ty, kteří se nebojí ukázat a vzít na sebe to, co si myslí. Líbí se vám to? Nám taky, vítejte v Trikatorově a Vemte to na sebe.