Vyjádřete svůj politický názor tričkem

Datum: 2.8.2019

Zatímco v USA to jde s prezentací svobodných názorů krapet z kopce, u nás si ještě pořád můžeme říkat, co nám slina na jazyk přinese. Byla by škoda toho nevyužít. Své o tom ví zejména politici, neúnavně zásobující českou veřejnost dobře míněnými radami, prohlášeními, tvrzeními a bonmoty. Užijte si humoru spolu s nimi a ukažte, co si o naší politické scéně myslíte. Oblékněte Trikatoří tričko a provokujte s grácií.

Hláška „Nikdy neodstoupím!“ a jí podobné

Kroutíte hlavou nad vzkazy našich čelných představitelů směrem k voličům? Byla by škoda na ně nereagovat. Nyní máte možnost udělat to hezky po Trikatorovsku. Nemusíte být řečník ani extrovert, stačí jen sebrat kuráž a vybrat si ten správný motiv. Pro tyhle příležitosti jsme vám připravili politickou kolekci triček s reakcemi na top výroky prezidenta Zemana, jeho mluvčího Jiřího Ovčáčka a další reprezentanty politické scény – Andreje Babiše, Tomia Okamury, Taťány Malé a dalších. S Trikatořími fashion úlovky máte jistotu, že si netrhnete ostudu a své oblíbence slušně potrollíte.

Andrej Babiš

Pan premiér by toho měl hodně co říct, kdyby chtěl. Zatím aspoň víme to hlavní, všechno je to kampaň! Ať už mu fandíte nebo patříte do tábora odpůrců, trika s památnými hláškami poskytují originální způsob, jak se k jeho kauzám vyjádřit. Mýtické motýle, Nikdy neodstoupím, ale i Z Krymu do krimu a další, čekají na váš výběr. Díky originálnímu oděvu bude každému hned jasné, na čí straně právě jste – a stejně jako s letní kolekcí, i ta politická vám možná pomůže objevit nové přátele, naladěné na stejné vlně.

Miloš Zeman a Jiří Ovčáček

Nezapomínáme ani na pana prezidenta a jeho mluvčího. Většina z nás asi tuší, jak by hlava státu měla na veřejnosti vystupovat a jak svou zemi reprezentovat. Ve stejném duchu jsme proto koncipovali i naše designové návrhy. Zhostil se podle vás Miloš Zeman prezidentského úřadu se ctí? Souhlasíte s výroky Jiřího Ovčáčka? Není nic snazšího než obléknout tričko a ukázat, že každý názor jde vyjádřit slušně, byť je okořeněn kapkou provokace. Mrkněte do naší nabídky.

Vezměte si na paškál

Ať už se rozhodnete pro kohokoliv, s originálními kousky od Trikatoru budete sví a našim politikům zachováte tvář, byť trochu zdrsnělou. Využijte možnost prezentovat názory veřejně, a přesto nepřekročit hranici jisté míry slušnosti. Buďte v davu vidět. S vtipným motivem na hrudi hlasitá slova ani výřečnost nepotřebujete. Nebyl by hřích, nechat to být?

 

Váš Trikator. Vem to na sebe!