Tričko s potiskem nebo bez?

Datum: 14.3.2019

Tričko bílé jako padlý sníh, rudé jako záře nad Kladnem nebo žluté jako africké slunce v pravé poledne? Trička od Trikatoru hýří všemi barvami. Zbývá jen otázka, zda s potiskem nebo bez. S naším průvodcem zjistíte, který typ právě potřebujete.

Jdu na rande

Nejspíš chcete patřičně zapůsobit. Vaším cílem zřejmě nebude šokovat (maximálně v pozitivním slova smyslu), ale projevit se po všech stránkách příjemně – a možná i trochu tajemně. Nemusíte o sobě hned všechno prozradit. Trocha nečitelnosti spojená s novým neznámem tu není od věci. Co si vzít na sebe?

Trikator doporučuje: Vsaďte na outfit bez potisku. Je decentní a slušivý. Odhalí, co má být odhaleno, a skryje, co má zůstat skryto. Neprozradí o vás nic navíc, než co si sami budete přát. Vyberte si ten nejhezčí model z nabídky pánskýchdámských neposkvrněných.

 Berry tall a pánské Dark sleevePatříme k sobě a chceme to říct

Jsme zamilovaní a patří nám svět. No možná ne úplně celý… ale jeho menší část určitě jo. Pokud to cítíte podobně a chcete o své lásce dát vědět i ostatním, máme pro vás jeden tip. Tričko to za vás prozradí i beze slov. Jaké si vybrat?

Trikator doporučuje: Vynikajícím nápadem jsou párová trička s potiskem. Vzájemně se doplňují a zkrátka k sobě pasují. Oblékněte si je oba, stoupněte si vedle sebe a vše bude nad slunce jasné. Vyzkoušejte.

Párové tričko Two hearts v pánské a dámské variantě

Ve škole mě čeká ústní zkouška

I když byste rádi ukázali, co si zrovna myslíte a jak se právě cítíte, pro setkání s učiteli to chce něco méně nápadného. Chcete přeci, aby vynikly vaše znalosti (případně schopnost sebeprezentace). Nadbytečné fráze tu nejsou potřeba. Co na sebe?

Trikator doporučuje: Zvolte klasiku. V tomto případě buď bezpotiskové tričko z naší kolekce neposkvrněných v pánskédámské variantě, anebo moderní uhlazený look: tričko s kravatou, které vám přijde vhod třeba ve zkouškovém na VŠ.

Dámské tričko Tomato shine a pánské Black tie

Jdu zapařit

Pořádně se odvázat, vykřičet do světa co si myslím (ve vší slušnosti, samozřejmě), pobavit se, zkrátka zapařit. Konvence nechat ve skříni a vyrazit tak, jak to cítím. Cítíte to stejně? Pokud ano, mrkněte do naší nabídky.

Trikator doporučuje: Není třeba držet se zkrátka. Máte příležitost ukázat, co se ve vás skrývá – vtipně a s nadhledem. Jste vlastním superhrdinou nebo jim fandíte? Zastáváte určité politické stanovisko nebo rádi ukážete, že život berete s humorem? Vrhněte se do víru naší nabídky triček s potiskem.

Dámské tričko Nová prsa a pánské What is dead

Běžný den v práci

Těšíte se na pondělí anebo na pátek? Chcete spasit svět nebo postupnými krůčky posunout svou firmu kupředu? Možná je vám to fuk a potřebujete jen vohoz pro činnost, která je den za dnem pořád stejná, ale z něčeho se žít musí? Rozjasněte si den!

Trikator doporučuje: Udělejte si radost vtipným tričkem s decentním motivem. U kávovaru třeba sbalíte kolegu či kolegyni, na kterou si tajně myslíte. A když už vyčerpáte osvědčené téma počasí, máte možnost promluvit o svém tričku.

Dámské tričko 404 a pánské Teorie inteligence

Jen tak na doma

Ať zvolíte tričko bez potisku nebo s potiskem, nemůžete pochybit. Noste zkrátka to, co je vám příjemné. Pokud to bude tričko z Trikatoru, budeme jen rádi. Vyberte si jakýkoli model z našeho e-shopu a mějte se fajn.

S Trikatořím tričkem se pak nezapomeňte vyfotit. Pokud nám své foto zašlete, či nás jinak podpoříte, můžete s námi soutěžit. A to každý týden! Více informací zde.

Váš Trikator. Vem to na sebe