TOP 5 podzimních triček

Datum: 22.11.2018

Podzim je tu! Oproti očekávání pár škarohlídů nás zalil záplavou červenozlatooranžového listí a teplými slunečními paprsky. Prostě babí léto, jak má být. My z Trikatoru podzim milujeme a dobře víme, že je jedním ze 4 nejkrásnějších ročních období, které v naší domovině máme. A chceme si je náležitě užít – samozřejmě, spolu s vámi.

Vítejte v našem podzimním speciálu

Ale abychom to zkrátili – nepochybujeme, že víte, co dělat na podzim a jak svůj čas efektivně i plně relaxačně využít. Třeba popíjet grog, narubat dřevo a přihodit pár polínek do krbu, hledět do plamenů a dumat nad existencí všehomíra (či co vás zrovna napadne). Případně přes sebe přehodit teplou deku a pustit světské obzory z dohledu.

Podzimní trička od Trikatoru jsou tu

A co tak zkouknout naši podzimní nadílku? Do Vánoc ještě daleko, udělejte si radost ještě dnes. Tady je výběr 5 Trikatořích kousků v barvách podzimu. A protože s jídlem roste chuť, naservírovali jsme vám příběh ke každému z nich. Pěkné počtení!  

Bezpečná kachna

Není kachna jako kachna a tohle není Fake News. Naše kachna si užívá života navzdory slotě a jiným rozmarům počasí. Je to právě na podzim, kdy si kachny dávají řádně do nosu a na shromaždištích hledají své partnery. Ale co má takový pták dělat, když je družka v nedohlednu? Třeba zahnízdit v umělé! Naše kachna to udělala a na řeči jiných se zvysoka vykvákla. Tady je: řečem navzdory, kachna s kachním plovacím kruhem na tričku.

Vysoká škola života

Mít sto padesát titulů před jménem (a nějaké i za) určitě není potřeba. Jedno je ale jisté. Na podzim otevírají brány a schrány některé vysoké školy. Co to znamená? Možnost omrknout vysokoškolskou půdu na Dnu otevřených dveří a podat si přihlášku. Ale moment, než tam půjdete, chce to repre vohoz. Napadá vás něco lepšího než Trikatoří tričko Vysoká škola života? Však to víte také – nic vás tak nevyučí jako život!

Makat kopírovat neopisovat

Králičí kampaň malé opisovačky, co opisovala ve velkém, proprala média někdy v červenci 2018. Což vůbec nevadí. Podzim je nejen období podávání přihlášek na některé výšky, ale také výběrem témat závěrečných prací studentů vyšších ročníků. Tak si to zopakujme znovu. Neopisuj, neopisuj, neopisuj nebo to zase někdo prohlásí za kampaň. Pravdivý příběh o velkém snu z malé hlavy najdete na tričku.

Red Tie

Je fajn být elegán, hodit se do gala, toť paráda. Ale jde to i pěkně uvolněně, po Trikatorovsku! Černé tričko s červenou kravatou (případně jinou barevnou variací) neudělá ostudu na žádné předvánoční ani povánoční akci a oslavě. Červená kravata ladí k barvám podzimu a černé tričko dodává outfitu trošku ďábelský vzhled – což je bezva předzvěst mikulášské nadílky. No ne?

La Calavera

Halloween – svátek předvečeru Všech svatých, jehož obdobou jsou naše Dušičky, nelze jen tak přehlédnout. Pokud se nechcete dlabat s dýní a věšet po domě siluety čarodějnic, chce to zvolit něco praktičtějšího. Třeba La Calaveru, tuhle povedou lebku s bezva zuby na tričku. Zábavu s ní totiž užijete i jindy než jen za noci strašidel, skřítků a víl. A pokud vás mystická (nebo řekněme to rovnou: strašidelná) – atmosféra přitahuje, nechejte se vtáhnout do naší kolekce triček na Halloween.

Přejeme příjemný nákup. A nezapomeňte – když se s Trikatořím tričkem vyfotíte či nás jinak podpoříte, můžete i soutěžit. A to každý týden! Více informací zde.

Váš Trikator. Vem to na sebe