Souboj triček superhrdinů

Datum: 28.2.2019

Sledujete s nadšením superhrdinské filmy a seriály? Pak jste tu správně. Protože právě pro vás máme trička na motivy vašich oblíbenců. Pokud v našem příspěvku nenajdete toho svého, mrkněte do Trikatořího e-shopu a vyhledejte si jej tam. Věříme, že se mezi superhrdiny budete cítit jako doma.

Hydra, kapitán Amerika a S.H.I.E.L.D

Jste dost silní, abyste vzdorovali Avengers? Možná sympatizujete s Hydrou – organizací představující jejich úhlavního nepřítele. Kde se vlastně Hydra poprvé vyskytla? Přeci v Kapitánovi Amerika. No jo, už je to dávno, paměť selhává… V roce 1945 bojoval proti téhle nové organizaci barona Stuckera. Jenže Hydra se jen tak nevzdává… Baví vás? Nasaďte tričko s Hydrou a pusťte si Agenty S.H.I.E.L.D.

Zmutované želvy

Tuhle příležitost jsme si nemohli nechat ujít. V naší pixelové kolekci máme superhrdinskou perlu: Čtyři želví mutanty vycvičené k boji svým učitelem – krysou – mistrem Třískou. Poměříte s nimi síly? Naše želvy jsou teprve puberťáci, disponují však neobvyklou fyzičkou a bojovými schopnostmi. Nehledě na to, že jsou to přeci jenom „želvy“, byť s lidským cítěním. Propadli jste kouzlu těchhle krasavců pojmenovaných podle italských renesančních mistrů? Snadná pomoc: nasaďte si tričko Zmutované želvy a vyrazte do ulic.

 

Spider-Man

Tričko na motivy snad nejoblíbenějšího komiksu všech dob si nenecháme ujít ani my. Jedno štípnutí radioaktivním pavoukem a je z vás pavoučí muž s nadlidskými schopnostmi. To se alespoň přihodilo mladému Peteru Parkerovi, který se takřka přes noc proměnil v superhrdinu. Lézt po hladkých vertikálních plochách je už brnkačka, stejně tak skákat z mrakodrapu na mrakodrap, být netušeně pružný a dokázat se udržet na jakémkoli povrchu. Spider-Man do světa superhrdinů stopro patří a na tričku jej teď můžete mít i vy.

Iron Man

Tony Stark, člověk z masa a kostí, se ke své superhrdinské výjimečnosti, nadlidské síle a takřka bezkonkurenční odolnosti propracoval sám. Na nějaký „dar z nebes“ nebo náhodu u něj proto zapomeňte. Pomohl mu jak vysoký intelekt, tak miliony na kontu. Jen díky jejich spojení mohl vzniknout Iron Man – slavná komiksová postava hýčkaná americkým komiksovým gigantem, vydavatelstvím Marvel. Užijte si svého Iron Mana, na tričku přiletěl i k vám.

Black Panter

Mladý král Wakandy, technologicky vyspělé země kdesi v Africe, je podroben těžké zkoušce. Zachránit svět a ubránit své království, dá docela práci. Ještě že vládne schopnostmi Black Panthera. Síla a mrštnost jsou tu samozřejmostí, stejně jako pohled na vypracovanou svalovinu hlavního protagonisty. Máme ho pro vás na tričku – Panther Head. Nasaďte masku a vykročte do džungle velkoměsta.

Dr. Zoidberg ve Futuramě

Tenhle mimozemšťan svými klepety uzvedne až 500 kg a je prý nejoblíbenějším stvořením ve vesmíru. To už je, panečku, nějaký superman. Alespoň ve Futuramě. Létat sice neumí, zato sežere kde co. Pracuje coby lékař, ale vzhledem k tomu, že anatomii člověka zná jen z rychlíku (nadneseně řečeno), není ve své praxi zrovna oblíbený. V čem je ale nedostižný? V sebevědomí. Fandíte mu? Pak si pořiďte tričko Pantone a nezapomeňte si pustit Futuramu.

Jon Snow z dalekého Severu

Synek Lyanny Stark, sestry pána Zimohradu, zamotal hlavu mnohým fandům Hry o trůny. Jako samotný Snow, i my jsme jej znali pod přídomkem „bastard“ – což je označení, které se ostatně táhlo celou ságou. A není divu, vždyť jak Jon, tak Catelin, žena Neda Starka, věřila, že je nemanželský. Na hradě to mezi nimi příliš „neklapalo“. Jon si tak raději sbalil svých pět švestek a odcválal na Zeď, kde se později setkal jak s Divokými, tak Nemrtvými. Je toho zkrátka hodně, co je třeba vědět o Jonovi. Třeba to, že vstal z mrtvých. To jen tak nějaký superhrdina přeci neumí. Víte o něm vše? Pak vám chybí snad jen tohle tričko.

Nesmutněte, je toho mnohem víc! Další superhrdinská trička najdete v kolekci Superhrdinů – a nemusíte zůstat jen u nich. Vyberte si jakýkoli model z našeho e-shopu a užívejte života.

Přejeme příjemný nákup. A nezapomeňte – když se s Trikatořím tričkem vyfotíte či nás jinak podpoříte, můžete i soutěžit. A to každý týden! Více informací zde.

Váš Trikator. Vem to na sebe