Originální trička k narozeninám

Datum: 17.4.2019

Sháníte cool dárek k narozeninám? Není nic lepšího než Trikatoří tričko či jiný díl outfitu z naší dílny. Tahle volba má hned několik pro. Nevěříte? Pojďme je probrat hezky jednu po druhé.

  • Je to dárek na míru. Tělu padne jako ulitý (stačí jen zvolit správnou velikost).
  • Je originální. Svými vtipnými, geekovskými a někdy trochu přidrzlými motivy se od jiných svršků na věšácích jasně odlišuje. S ním v davu nezapadnete.
  • Plně vystihuje situaci. Pohoršují vás panující společenské poměry, chcete originálním způsobem vyjádřit svůj názor, podpořit aktuální dění, vystřelit si z druhých nebo jen sami ze sebe? Trikatoří hitovky vám v tom pomohou – slušně a s humorem.
  • Vyjadřuje emoce. Vaší druhé polovičce se jich od vás nedostává v takové koncentraci, jakou si vysnila? Snadná pomoc, přiživit je může dárek v podobě Trikatořího trička. Třeba partnerského, z lásky.
  • Dárek pro každého fandu. Ať miluje fotbal, hokej, gaming nebo mu skápne slina při každé epizodě Hry o trůny, tričko s jeho oblíbencem hledejte v Trikatořím e-shopu.
  • Naše trička jsou fér. Jejich koupí podpoříte výrobu za férových pracovních podmínek deklarovaných mezinárodní certifikací Fair Wear Foundation. Hledejte je pod označením ECO FRIENDLY a pomáhejte spolu s námi.

Sečteno a podtrženo, sháníte-li originální a vtipný dárek přesně na tělo, jsme tu pro vás. Z čeho můžete vybírat?

Krutopřísná Khaleesi, nevědoucí Jon Snow…

… a samozřejmě další hvězdy fantasy ságy Hry o trůny. Nově na tričkách! Jak to dopadne s ohnivzdornou Daenerys, věrným Jonem a dalšími hrdiny sice netušíme, ale jedno víme. Rozuzlení se už nemůžeme dočkat! Stejně jako tvůrci seriálu, zůstáváme i my tajemní jak Cersei v očekávání. Při něm vám servírujeme Bílé chodce, dračí královnu, Železný trůn a další střípky z Game of Thrones. Fanděte s námi v tričkách z kolekce Oheň a led.

Čtverečky kam se podíváš

Ne, nemyslete hned na Minecraft – ten se skládá z kostek. My vás zveme na cestu časem. Pro retro nadšence i soudobé minimalisty přichází Pixel kolekce. Trička s čtverečkovými motivy inspirovanými nejen filmovou tvorbou. Staronové postavy a texty v novém kabátě na ECO FRIENDLY tričkách ožívají s Trikatorem právě teď. Darujte originální pohled na věc.

Že do stejné řeky dvakrát nevstoupíš?

Ale jděte! S Trikatorem to možné je. Oživili jsme ta nejvíc legendární trika, po kterých se kdysi jen zaprášilo. Zavzpomínejte spolu s námi, co se nosilo ještě před pár lety a nahoďte tuhle klasiku. Dárek s tímhle tématem vám průvan v peněžence neudělá. Nyní za sníženou cenu a zaručeně bez klišé: Návrat legend je tu.

Zprávy z předaleké galaxie

Síla vás provázej… aneb, vzpomínáte na proslulého Yodu? Oblečte tričko a směle na mezigalaktickou sondáž. Při cestě vesmírem, za ustavičného přemítání o Síle, je fajn mít parťáka. Třeba toho na triku. Ať vám v Předaleké galaxii není smutno a někdo vám kryje trup. Ideální dárek pro sparring parťáka.

Dobrodružství na každém kroku

Jeden prsten vládne všem, jeden jim vše… Vy nikomu kázat nemusíte, tričko na motivy strastiplné cesty za Temným pánem to sdělí za vás. Dobrodružství vpravdě epické plné mocných prstenů, černých jezdců, elfů a skřetů přenáší milovníky fantasy do jiného světa. Už pěknou řádku let. Nemusíte ale hledět jen do obrazovek kompů a smartphonů. Trikator jde s oblíbenou kolekcí na tělo. Zapomeňte na zážitkové poukazy a darujte Dobrodružství.

Síla superhrdinů na hrudi

Zdálo se vám jako malým o tom, že umíte létat? Škoda, že tyhle sny v dospělosti zůstanou jen málokomu. Se superhrdinským trikem na těle se to možná změní. Anebo taky ne. Třeba přinese sny jiné – o pavoučím muži nebo o stráááášně mocném kladivu. Dárek v podobě úniku (alespoň chvilkového) ze světa reality jen tak něco nepředčí. Jukněte na naše Superhrdiny.

A to není zdaleka vše. Vstupte do Trikatořích kolekcí a objevte víc. Zůstávat ostatně nemusíte jen u jednoho dárku. K tričku přihoďte i mikinu, legíny, sluneční brýle, plátěnou tašku nebo něco dalšího. Když už slavíte, tak ve velkém. Všechno nejlepší!

V Trikatořím outfitu si pak nezapomeňte pořídit foto. Pokud nám jej zašlete, či nás jinak podpoříte, můžete s námi každý týden soutěžit. Více informací zde.

Váš Trikator. Vem to na sebe