Nejlepší trička pro páry

Datum: 27.1.2019

On a ona, jeden z Marsu, druhá z Venuše. Jak ukázat, že jsme konečně našli svou drahou polovičku, jsme spolu, a přece oba stále sví? Jednoduše. Na nic nečekat a pořídit si trička pro páry. My z Trikatoru totiž víme (nebo si alespoň myslíme, že víme), jak vás jako pár sjednotit a přesto vyzdvihnout jedinečnost každého zvlášť. A že je tenhle quest docela zapeklitý? Mrkněte, jak jsme se s ním poprali. Máme pro vás hned několik řešení (a v našem e-shopu jich naleznete ještě více).

Spolu napořád

Začněme naší párovou topovkou. Tedy s tričky pro něj a pro ni, která na první pohled prozradí, že vy dva k sobě neodlučně patříte. Jste zkrátka spolu a napořád. Netřeba otřepaných frází a dlouhého vysvětlování. Pánské tričko 2GETHER vedle dámského trička 4EVER to poví za vás. Bez keců.

 

Král a královna neboli King and Queen

Kde by byl král bez své královny a královna bez krále? Tihle dva patří k sobě nejen na šachovnici. Život je ale občas boj a kinga či queen svého srdce musíme hledat pěkně vydatně. Tahle trička jsou proto nejen pro páry. Každá dáma chce být občas (nebo stále) královnou, a nejeden gentleman by sem tam zatoužil kralovat. Jedno je proto celkem zřejmé – pánské tričko Kingdámské tričko Queen vám ve skříni ležet jen tak nebude.

Balonkový pár

Kdo by neznal americký akční film Mr. & Mrs. Smith. Nemusíte být zrovna tajní agenti, abyste si trička Mr. & Mrs. v pánskémdámském provedení mohli pořídit. V Trikatoří verzi jsme je opatřili veselými balónky. Pokud váháte, v jakém outfitu dorazit se svým protějškem na oslavu, není třeba dále tápat. A to už vůbec nemluvě o svatební párty nebo o vtipném výběru dárku pro novomanžele.

 

Two Hearts

Jako dva dílky puzzle, jako zámek a klíč, jako zadání a řešení… právě tak se doplňují párová trička Two Hearts. On říká „LO“, ona říká „VE“. Dohromady je to láska jako trám. Stačí si stoupnout vedle sebe a prozradíte okolí více než nenápadným kroužkem na prsteníčku. Trikatoří párové tričko LOVE v pánskédámské variantě s láskou na první pohled je tu.

Love at first bite 

Jak známo, láska prochází žaludkem. Proč se toho proto nechytit a nedat se svým milým na odiv, jak vám chutná? Ať už byste se jeden pro druhého rozkrájeli nebo ne, párová trička k nakousnutí jsou tu nejen pro gurmány. Dobrou chuť můj chutný kousíčku! Love at first bite pro nipro něj.

A aby toho vtipu a dobré nálady nebylo málo, máme pro vás v zásobě ještě další. Více triček pro páry naleznete jako vždy v Trikatořím e-shopu, v sekci „Pro páry“: dámypánové. Přejeme příjemný nákup v novém roce a hodně radosti (nejen s našimi outfity) všem.

Moment. Abychom nezapomněli… I v roce 2019 máte možnost zúčastnit se každotýdenní soutěže o tričko z Trikatoru. Stačí, když se s jedním takovým vyfotíte či nás jinak podpoříte a můžete soutěžit. Více informací najdete jako obvykle zde.

Váš Trikator. Vem to na sebe