Jaké vtipné tričko darovat pod stromeček?

Datum: 22.11.2018

Předvánoční kolotoč zvolna začíná. Abyste se nezacyklili, máme pro vás několik tipů, jak z něho ven. Nebo jinak – jak mít vystaráno dříve, než strčíte první plech s cukrovím do trouby a bytem se rozlije vůně vánočního pečení. Co by letos mohl Ježíšek nadělit vám a vašim blízkým? Pojďme to vzít pěkně po Trikatorovsku.

Stromečková trička

Ať už na vás čeká strom umělý a složený v krabici nebo jej přitáhnete na hřbetě ještě čerstvý coby správný zálesák, na jeho usazení do podstavce se stojí za to řádně ustrojit. Sváteční oblečení patří ke sváteční atmosféře a my z Trikatoru jsme vám proto připravili 2 elegantní černotrika – tričko se zlatým stromemtričko se stromem a jelenem.

Obě užijete nejen u štědrovečerní večeře. Se smrkem na hrudi ukážete rodině, jak jste vánočně vybaveni a kolegům v práci, že vás sváteční čas nesklátí jak stromek ve větru. A když už jsme u toho, tahle trička nemusíte nechat ležet ladem ani v létě. Obléknete je třeba při sázení nových jehličnanů. Vždyť ať žije ekosystém a máme na příští Vánoce zase co kácet.

Nesmrtelné tričko se soby

Kdo by myslel, že sobí motivy jsou dávno mrtvé, je pěkně out. Naopak. Když se sobi rádi mají, radost si prostě udělají! Na Trikatoru sobi žijí a my s nimi. Udělejte si radost též a nadělte sobí tričko sobě i partnerovi. Sáhnout můžete buď po dvojité porci (tedy stejné barvě), anebo pořiďte jednomu z vás tričko se soby v červené barvě a druhému tričko se soby v modré barvě. Tak co, užijete si také, a nejen na Vánoce?

Sladké perníkové tričko

Komu se nelení, bytem se rozvoní, vánoční pečení! V čem jiném péct cukroví než v tričku s veselým perníkem? Tenhle rozchechtaný chlapík ve stylovém oblečku se zeleným motýlkem jde příkladem. Ukázku toho, jak perníkové pajduláky správně propéct, máte na tričku. Sweet Christmas, přátelé – a s tím sladkým to nepřehánějte. 

Vánoční koule

Člověk musí mít koule na řadu věcí. Na zdobení vánočního stromku, na koulování, na stavění sněhuláka a další činnosti dle vlastní úvahy. Koho vánoční čas nenechává chladným, anebo kdo by snad pochyboval, že se Ježíšek letos opět dostaví, může obléct Trikatoří tričko s vánočními koulemi. Kdo ví, třeba jedny nadělí i vám. Na pétanque nebo kulečník – a jiné společenské hry. Merry Christmas, Vánoce jsou tu!

Tričko Sám doma ve dvojité nadílce

Kdo by neznal kdysi 10letého Macaulay Culkina alias Kevina McCallistera v dnes již kultovní vánoční komedii Sám doma. Tenhle šťastný synek nešťastně opomenutý doma před vánočním výletem do Paříže byl natolik duchapřítomný, vtipný a odvážný, že nejenže ubránil dům před Mokrými bandity (tedy zlodějíčkem Harrym a jeho parťákem Marvem), ale ještě připoutal k televizním obrazovkám miliony diváků na celém světě. Povést se to jednou je výkon. Ale povést se to opakovaně každým rokem na Vánoce, to je na tričko. Tady je, dokonce ve dvojité nadílce: Mrcho nevěrnáMokří bandité. Těšíme se pánové, letos opět!

Vánoční tričko

Tohle tričko z Trikatoří dílny nikoho nenechá na pochybách, že Vánoce přichází. Čas pletených svetrů je tu včetně trendy potisků s jejich motivy. Vánoční tričko se vším, co k němu patří, je základním kouskem šatníku každého vánočního nadšence. Ukažte všem, že advent žije. Vtipně, uvolněně, po Trikatorovsku.

A máme tu ještě něco. Více vtipných triček s vánočními motivy naleznete jako obvykle v našem e-shopu, v kolekci Vánoce. Merry Christmas a příjemný nákup všem!

A jen tak mimochodem… Když se s Trikatořím tričkem vyfotíte či nás jinak podpoříte, můžete i soutěžit. A to každý týden! Více informací zde. 

Váš Trikator. Vem to na sebe