Originální tričko na léto

Datum: 30.7.2019 | Autor: Karolína Peterková

Chcete se vyhnout fashion faux pas? Pak nepřehlédněte rady našich odborníků, co nahodit toto léto na hrudník. Řeč je o výběru trika. Stačí se držet pár jednoduchých pravidel a brzy budete udávat módní rytmus. Naordinujeme vám metodu 3P: padnoucí, pohodlné a s poselstvím.

Správný chlap má styl

Pánové neradi tráví hodiny v obchodních centrech, a tak doporučujeme, ať se prvně zaměří na to, jak jim triko sedne. U krku a v průramcích by nemělo škrtit, délka přes pas kalhot, příjemný materiál – nejlépe 100% bavlna. Fajnšmekr i umí ocenit, že má triko z kvalitnější bavlny 150 g/m², které už něco vydrží. No a hlavně, aby to bylo pohodlný, žejo…Dnes jde takové tričko zakoupit téměř kdekoliv a nemusíte kvůli němu sáhnout hluboko do peněženky. V neposlední řadě se řeší barva a design, nápaditost obrázku či originalita nápisu. Skvělou zprávou pro všechny muže je, že dnes vyřešíte nákup oděvu za pár minut přes net. Byl by hřích to aspoň nezkusit.

VOhoz na každý den

Na výběr jsou dnes tematická trička s motivy oblíbených seriálových a filmových postav či hlášek. Asi všichni máme nějaký oblíbený kinematografický počin, který si rádi připomeneme vtipným tričkem. Další den budete mít náladu na verbální politickou manifestaci. Sáhnete tedy po triku, které to řekne za vás. V polovině týdne je v plánu večerní posezení s kapkou dobrého alkoholu. V pátek večer jdete poslechnout oblíbeného DJe a v sobotu máte s kamarády rozlučku se svobodou. Nabídka je dostatečně široká i pro zmíněné příležitosti. Je potřeba být vždy připraven. Trikator tohle moc dobře ví, a proto najdete na našich stránkách nespočet neotřelých motivů.

Sofistikovaná při každé příležitosti

Dámy lační po nových kouscích daleko častěji než jejich drahé polovičky. Více zkoumají střih, výstřih, délku rukávů, detaily i materiál samotný. Ani něžné pohlaví nepozbývá humor a pořízením pár šmrncovních trik lehce zajistí rafinované doplnění svého šatníku. Pro sedánek s kámoškami, jste vybavena trikem s Prosecco skleničkami. Párové tričko, aby k vám partner ladil – také máte. Chystáte se na černobílý film do bijáku nebo máte v práci retro party? To je šance vzít si tričko s Audrey Hepburn jako ulitá. Zjistila jste právě, že musíte nutně jedno či dvě trička doplnit? Nepanikařte a mrkněte do našich Novinek.

Obavy stranou

Trikator zajistí, že budete moct okolí provokovat a zároveň si zachováte jistou diplomacii. Buďte drzí, buďte vyzývaví, buďte v davu vidět. Díky originálnímu tričku můžete klidně získat nové přátele, protože se rychle dozvíte, kdo komu fandí. Najít téma k hovoru se známými nebylo nikdy snazší. A možná vám s trochou štěstí přihraje i novou letní lásku.  

Váš Trikator. Vem to na sebe!