Hledáme designérské talenty

Datum: 11.5.2019

Ukažte se nám. Máte výtvarné cítění nebo to o vás alespoň říkají? Předveďte se s vlastním návrhem designu trička a získejte další zářez na své kariérní dráze.

Chcete zazářit? Mrkněte na naše trička a navrhněte vlastní originál

Je to vlastně jednoduché. Stačí nám poznat, jak tvoříte – styl kresby, písma a celkového pojetí. Na ukázku nám můžete zaslat třeba i v ruce nakreslené triko s originálním motivem. Pokud nás vaše dílo zaujme, domluvíme se, co dál.

Jak nám práci můžete poslat

Způsob si určete sami. Ozvěte se nám skrze kontaktní formulář a zašlete nám buď odkaz na web s vaší tvorbou nebo odkaz do úložiště, kde si vaše návrhy budeme moci prohlédnout.

Budeme-li spolupracovat

Když nám vaše práce padne do oka, vše s vámi projdeme a domluvíme se na dalším postupu. V případě pravidelné spolupráce vás seznámíme s pevně danými formáty návrhů a stylem komunikace. 

Co z toho budete mít?

Kromě možné nehynoucí slávy a dobrého pocitu z prezentace vlastních výtvorů na hrudích našich zákazníků, samozřejmě také finanční odměnu – platíme fixně za každý prodaný kus. Těšit se můžete i na provizi z prodejů při dlouhodobé spolupráci.

Vlastní značka? Proč ne!

Designéři s potenciálem mají navíc možnost vytvořit si vlastní značku – Trikator se postará o prezentaci vašich produktů, zatímco vám poplynou finance z prodejů. Podívejte se na stávající značky Trikatořích talentů a chytněte šanci za pačesy. 

Zkuste to s námi. Těšíme se na vaše originální návrhy.

Váš Trikator. Vem to na sebe