Hitparáda vtipných triček na zimu

Datum: 14.2.2019

Zima běží na plné obrátky, a i když se tomu někdy nechce věřit (zejména v níže posazených oblastech), zanedlouho se opět ukáže, že je tu. Nejlepší čas na naši zimní hitparádu! Co jsme si pro vás tentokrát připravili? Kromě dávky vtipu (no ano, myslíme si, že jsme vtipní, tak nás při tom prosím nechejte…) jsou to – jak jinak – trička se zimní, nebo alespoň polozimní, tematikou. Jdeme na to!

Žlutá rodinka na sněhomodrém tričku

Začneme trochu netradičně. Třeba tričkem, jehož barva připomíná padlý sníh s modravým přelivem. Kdo by se na něm nejlépe vyjímal? Možná Marge Simpsonová se svou vysokou hřívou modrých vlasů, či Homer Simpson v modrých kalhotách obdobné barvy. A proč zůstat jen u těchto dvou, když tu máme celou žlutou rodinku! Bart, Líza a malá Maggie jsou hned vedle. Chcete je mít na tričku? Pak si vyberte z pánské a dámské varianty tu správnou velikost.

A navíc – berte tohle tričko nejen jako startovní číslo Trikatoří zimní promenády, ale také jako free vstupenku do naší nové Pixel kolekce!

 Žlutá rodinka

Sněhodéšť 

Také v kostech cítíte jarní lupání a na lících občas závan svěžího vzduchu s příslibem slunečného počasí? My v Trikatoru rozhodně ano, proto v naší vtipné hitparádě zimních trik nesmí chybět Sněhodéšť. Jestli znáte Ledové království (oscarový film od Walt Disney), nějak takhle to muselo vypadat, když královna Elsa konečně zjistila, jak ovládnout svou moc, zahnat zimu a přivolat léto.

Ukažte, že i vy jste silní a skrývá se ve vás víc, než co vidí ostatní. Tričko Sněhodéšť je tu pro všechny, kteří si umí poradit.

Sněhodéšť

Sněhobílé tričko s kravatou

Protože máme přeci jen ještě zimu (ono astronomické jaro nastane až 20. března), můžeme si přát, ať nám aspoň pořádně nasněží. Nevíme jak vy, ale svět pod bílou peřinou z jemného prašanu nám přijde přeci jen hezčí, než bláto a holé stromy, kam jen oko pohlédne. Máme pro vás proto jednu klasiku – elegána v černé kravatě na sněhobílém tričku. Únor je čas plesů a divadel. Proč si tedy neužít pěkně po Trikatorovsku a nevyrazit do společnosti v tričku bílém jako padlý sníh s kravatou k tomu?

Black Tie  

Čekání na milovaný pátek 

Spousta z nás každý týden čeká a čeká. Pokud se ptáte na co, odpověď najdete na dalším sněhobílém tričku z naší nabídky. Pátek je zkrátka vytoužený den většiny pracujících – a snad nebudeme daleko od pravdy, když řekneme, že někteří z nás jsou do něj doslova zamilovaní. Tričko I’m in Love with Friday je tu! Nečekejte sami. Bavte se a čekejte na svůj pátek s námi.

 In love with friday

Občas vodu

V naší zimní hitparádě nemůže chybět tričko s narážkou na konzumenty alkoholických nápojů. Patříte k těm, kteří svá játra občas překvapí? Jak může takový dáreček pro náš největší vnitřní orgán vypadat jsme ztvárnili na tričku. Zkrátka, občas si dáme i vodu – zejména po vánočních a novoročních oslavách. No ne?

Občas piju vodu 

Hate Valentine's Day

Bude tu, jako každý rok. Den ze všech nejnenáviděnější, máte-li zrovna depku a jste single k tomu. A to vše za předpokladu, že nechcete být a mít ani jedno z toho. Pokud tušíte, co máme na mysli, pak byste možná rádi zvolali „FCK VLNTINS D!“ Protože se ale ne všechna tahle slova ve služné společnosti říkají – a potlačované emoce nedělají dobrotu – pak je třeba ukázat je alespoň na tričku!

FCKVLNTSD

Ať už si vyberete jakýkoli model z našeho e-shopu, věříme, že v něm zazáříte na předních příčkách své vlastní hitparády. Dokonce i beze slov – to v případě, že si vyberete Trikatoří hit v podobě triček bez potisku. V našem podání: „neposkvrněných“.

A jako obvykle… Nepropásněte možnost zúčastnit se naší každotýdenní soutěže o tričko z Trikatoru. Stačí, když se s jedním takovým vyfotíte či nás jinak podpoříte a můžete soutěžit. Více informací najdete jako obvykle zde.

Váš Trikator. Vem to na sebe