Nastavení
Klikněte pro více produktů
Nenalezeny žádné produkty.
Nejlepší 68 tvýho života!

Nejlepší 68 tvýho života!

Tak určitě! V Americe má vlastní značku burákovýho másla. Zahrál si v osmi klubech NHL. Dvakrát vyhrál Stanley Cup. Jednou olympiádu. Má i titul z mistrovství světa. Jako hokejista se stal legendou. Jako propagátor účesu stylu mullet taky. Jarda Jágr.
Vejce za miliony

Vejce za miliony

Pro některé byla nedávná aféra s vejci infikovanými fipronilem katastrofa, pro jiné se ale překvapivě stala zlatým dolem. Ano, máme na mysli biofarmáře. Jejich biovejce závratně vzrostli na ceně.
Blíží se konec Tuzemáku?

Blíží se konec Tuzemáku?

Pomazánkové máslo a název rumu jim v té Unii nestačí! Oni vážně chtějí Tuzemák úplně zničit. Ale to přece nejde! Jeho vůni známe všichni už od dětství. Buchtičky se šodo by už nikdy nebyly stejné a ostatní i mnoho dalších dobrot co nám maminky a babičky s takovou láskou pečou.
Sorry jako, to asi nebude dobrý nápad, ne?

Sorry jako, to asi nebude dobrý nápad, ne?

Znova a znova nás překvapuje, jak silnou podporu má Andrej Babiš s jeho stanou Ano. Nám se zdá už nějaký pátek víc než evidentní nepravdivost většiny jejich volebních sloganů - NE, lépe nebude. Samozřejmě nechceme nikomu brát jeho názor, ale možná jsou v tomto konkrétním případě způsobeny pouze nedostatkem informací. Pro přehlednost to je projdeme chronolologicky.
Trikator naděluje

Trikator naděluje

Vánoce jsou svátky pohody, klidu, míru a společného času stráveného s rodinou. Právě kvůli té poslední zmiňované věci jsou jen jedenkrát za rok, protože by jinak mohly končit několika rozvody a vyděděním. Přesto Vánoce všichni milujeme a i nás tvrďáky z Trikatoru vždycky obměkčí. Takže jsme se rozhodli převzít letos otěže za to mimčo z Betlému a nadělovat dárky.

Menu

Nastavení

Klikněte pro více produktů
Nenalezeny žádné produkty.

Pro ukládání oblíbených položek se zaregistrujte.

Přihlásit se