+420 739 385 023

Osobní odběr Zásilkovna.cz

Kde je možné využít osobního odběru přes Zásilkovnu?

Kompletní seznam poboček, jejich adres, otevíracích dob a mapu naleznete na http://www.zasilkovna.cz/kde-nas-najdete

 

Jak Zásilkovna funguje?

Pokud si při dokončování objednávky na našem e-shopu zvolíte osobní odběr na některé z poboček Zásilkovny, zásilku podáme do 24 hodin na centrále Zásilkovny a nejpozději do 48 hodin bude připravena k vyzvednutí na Vámi zvolené pobočce. O všem budete informování přes email a sms. U objednávek přijatých do 13:00 jsou balíčky k osobnímu odběru na Tebou zvolené pobočce Zásilkovny připraveny už následující den.
POZOR: Na pobočkách Zásilkovny nelze zboží zkoušet ani měnit. Jedná se o extérního partnera, který má na starosti pouze předávání zboží, podobně jako například Česká pošta, anebo PPL.

 

Jaké výhody má osobní odběr zboží přes Zásilkovnu?

  • Při objednání do 13:00 je už druhý den zboží připraveno k odběru na tebou vybrané pobočce
  • Ušetříš na poštovném až 80 Kč za objednávku
  • Sám si určíš, kdy si zboží vyzvedneš
  • Dlouhá otevírací doba výdejních míst i velice dobrá dopravní dostupnost
  • 7 denní lhůta na vyzvednutí zboží
  • Plně profesionální služba výdeje zboží

Kolik mě to bude stát a proč to není zadarmo?

Osobní odběr přes Zásilkovnu stojí 59 Kč při platbě převodem a 69 Kč při platbě na místě. To znamená značnou úsporu oproti České poště a PPL při stejné dodací lhůtě.

Jelikož se jedná o externího partnera a ne naše provozovny, nemůžeme si zatím dovolit tyto osobní odběry poskytovat zdarma. I tak je pro vás dotujeme, abychom cenu srazili na přijatelnou mez.

Pevně věříme, že nově vzniklou možnost úspory na dopravě zboží oceníte. Pokud byste měli jakékoliv připomínky, neváhejte se na nás obrátit na info@trikator.cz.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace